Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Chętnie:

POPROWADZIMY PRELEKCJE I WARSZTATY

Mamy już za sobą zajęcia w przedszkolu o podróżowaniu; interaktywne slajdowisko o faunie i florze świata w ramach zajęć przyrody w szkole podstawowej, interaktywną prezentację podróżniczą dla dzieci i młodzieży – podopiecznych Stowarzyszenia oraz prelekcję dla harcerzy na temat organizacji podróży. Tematyka i forma do uzgodnienia. Staramy się zawsze zaktywizować naszą publiczność i wszystkie jej zmysły. Słuchamy historii, oglądamy zdjęcia i pamiątki, ale przede wszystkim dotykamy, smakujemy, wąchamy, przymierzamy. Każdy uczestnik naszych zajęć otrzymuje drobną pamiątkę.

Tu mogliście nas spotkać w 2019 roku:

TRAVENALIA

Na krakowskim festiwalu podróżniczym opowiadaliśmy o naszej miesięcznej podróży przez drogę 66.

„Route 66 – droga niezwykła”.  Czyli opowieść o drodze-matce i głównej ulicy Ameryki w duchu slow travel, bo właśnie tu, na drodze 66 „zawsze jest czas, by się zatrzymać”. To „jedna długa wioska”, a przy niej wielka przydrożna rodzina, której staliśmy się malutką częścią, dzięki naszej miesięcznej podróży z LA do Chicago. Opowieść o uczłowieczonym kawałku Ziemi – drodze, która ma swoje miejsce narodzin, serce, ojca, Chrzestnego, a nawet Anioła. Opowieść o przewrotności losu i przemijaniu. Opowieść o ludziach tu mieszkających i miejscach, które inspirują i motywują do działania. Dla tych, którzy chcą tu przyjechać, dla tych którzy w drodze chcą się zakochać…

TRAVELMANIA

W Warszawskiej hali PTAK EXPO, przy okazji targów WORLD TRAVEL SHOW, opowiadaliśmy o praktycznych aspektach podróży z małym dzieckiem przez Stany.

„100 dni w podróży z niemowlakiem – przewodnik survivalowy dla Rodziców” czyli o tym:

? Dlaczego i gdzie pojechaliśmy na 3 miesiące z 8-miesięczną Hanią ? ? Jak udało nam się przeżyć tanio i wesoło tak długi roadtrip po Stanach? ? Co warto wiedzieć wybierając się na dłużej do USA ?  
? Jak wygląda podróżna codzienność z niemowlakiem i czy można się na to przygotować? 

PRZETESTUJEMY PRODUKTY

Szczególnie te, przydatne w samej podróży jak i w podróży z małym dzieckiem. Oferujemy zdjęcia w akcji i rzetelne opinie:)

ZORGANIZUJEMY CIEKAWY KONKURS

Na blogu czy FB. Statystyki obu już wkrótce!

NAPISZEMY RECENZJĘ WASZEGO PRODUKTU / MIEJSCA / USŁUGI

Przykładowe recenzje już za chwilę.

JEŚLI MASZ INNY POMYSŁ

Pisz śmiało:) Nie boimy się wyzwań! Dane do kontaktu tu.